Przejdź do treści

Ścieżki Mocy

Życie nie jest problemem do rozwiązania,
pytaniem oczekującym odpowiedzi.

Życie jest rzeczywistością do doświadczenia,
tajemnicą, którą należy przeżyć.


Ścieżki Mocy to zaproszenie do świadomego życia i odbycia wewnętrznej podróży, w której zbierasz doświadczenia, rozwijasz się, dojrzewasz, budujesz osobistą moc, poznajesz i kształtujesz siebie. 

Każda droga życiowa jest niepowtarzalna niczym odcisk palca, złożona z wielu ścieżek, zakrętów i szlaków. Do tego właśnie odwołuje się nasze logo.

W ofercie Ścieżek Mocy znajdziesz książki i warsztaty prezentujące metody i podejścia, które nam samym pozwoliły obrać ważne kierunki i pokazały jak lepiej siebie rozumieć i pełniej siebie doświadczać. Uwzględniając zarówno ciało, umysł, emocje jak i ducha, pragniemy Cię inspirować w rozwoju, bez względu na to, jaką ścieżką aktualnie podążasz.

Bądź z nami w kontakcie!

Zapisz się na Newsletter Ścieżek Mocy, a raz na jakiś czas otrzymasz wiadomość o ciekawym artykule, warsztacie lub książce. TUTAJ

Obserwuj nasze social media:

Strona wykorzystuje pliki cookies własne w celu prawidłowego działania jej wszystkich funkcji oraz pliki cookies podmiotów trzecich w celu korzystania z zewnętrznych narzędzi analitycznych, marketingowych i społecznościowych. Zobacz więcej
Akceptuję
Skip to content