Przejdź do treści

Ścieżki Mocy

VEDIC ART – Warsztat

8-10 grudnia 2023, Białystok

Prowadzi Marta Konert

2,000.00 

brutto

Zapraszamy Cię na transformujące warsztaty – na spotkanie ze sobą, z własną kreatywnością, z intuicją, ze sztuką w procesie malowania Vedic Art. Vedic Art to 17 zasad dotyczących tworzenia, kreatywności, a przede wszystkim życia w harmonii ze sobą i światem. Mamy je w sobie, tylko najczęściej nie w pełni uświadomione. Podczas warsztatu, wykorzystując farby i płótno jako narzędzia będziemy poznawać w praktyce te 17 zasad, dzięki czemu aktywujemy prawą półkulę mózgu – odpowiedzialną za kreatywność, talenty, intuicję, nowatorskość. Odkryjemy, że artysta jest w każdym z nas, a naszym najważniejszym dziełem jest nasze życie. Aby wziąć udział w warsztacie nie jest potrzebne żadne przygotowanie, ani umiejętności malarskie. Wystarczy ciekawość, otwartość i ubrania, które można pobrudzić.

Brak w magazynie

Cena zawiera udział w warsztacie oraz zestaw niezbędnych przyborów do malowania.

Vedic Art to 17 zasad dotyczących tworzenia, kreatywności i przede wszystkim życia w harmonii ze sobą i otaczającym nas światem. Mamy je w sobie, tylko najczęściej nie w pełni uświadomione.
To metoda, w pełni skuteczna, która powstała, by pomóc ludziom żyć w pełni, łatwiej i przyjemniej, dzięki wykorzystaniu naszego kreatywnego potencjału.

Tak więc wykorzystując farby i płótno jako narzędzia, aktywujemy prawą półkulę mózgu – odpowiedzialną za kreatywność, talenty, intuicję, nowe możliwości, nowatorskość, spełnianie marzeń, uwalnianie traum, naszą wewnętrzną genialność, pomysły rozwiązania spraw, które z punktu widzenia lewej półkuli są problemami bez rozwiązań.

Vedic Art ma wpływ na wszystkie obszary naszego życia. To absolutnie piękny, pełen mocy proces.
Zaskakujący, a jednocześnie naturalny.
Niezwykle prosty, a jednak głęboko duchowy.
Transformujący.
Proces spotkania, odkrycia samego siebie w sposób, o którym generalnie w życiu nikt nam nie mówi, nie uczy – zbliżenia się do źródła kreatywnej energii, źródła życia, mocy, radości i wolności. Do stanu równowagi.

Korzyści z Vedic Art pojawiają się natychmiast i utrwalają z czasem.
Wzrasta nasza pewność siebie, zaufanie do życia, łatwiej podejmujemy decyzje, działamy bardziej harmonijnie, uczymy się osiągać więcej robiąc mniej, i dużo, dużo więcej.
Artyści tworzą z nowego, głębszego poziomu, bo rozpuszczają się blokady twórcze.
Z Vedic Art nasze życie nabiera nowych kolorów, inspiracji, możliwości, bo stajemy się jego świadomymi twórcami.
Tak więc zapraszamy Cię do tej kreatywnej, fantastycznej wyprawy w głąb siebie.
Niech Twoje życie stanie się arcydziełem.


Dla kogo?

Aby wziąć udział w warsztacie nie jest potrzebne żadne doświadczenie ani umiejętności malarskie.
Między innymi na tym polega wspaniałość tego procesu.
A jeśli takie doświadczenie masz, bo jesteś zawodowym twórcą, to podczas warsztatu nauczysz się je odkładać na bok i podchodzić do procesu tworzenia z innej perspektywy.

Kwestie techniczne

Na warsztacie każdy uczestnik stworzy koło 10,11 obrazów.
Cena zawiera pełny zestaw do malowania (podobrazia, farby akrylowe, płótno, przybory)
Na warsztat proszę założyć wygodny strój, który może się pobrudzić.
Miejsce: Białystok, ul.Warszawska 111, Pracownia Malort
Godziny:  piątek 11:30 – 19.00
sobota 9:30 – 19.00
niedziela 10:00 – 16:00/17:00

Prowadząca

Marta Konert – doświadczona, dyplomowana nauczycielka ekstrakompetencyjna metody Vedic Art, a także coach, pasjonatka terapii naturalnych, astrologii i  dekoracji wnętrz. Wspiera ludzi w odblokowywaniu twórczego potencjału. Od kilku lat mieszka w swoim marzeniu na słonecznej Teneryfie.
Jak sama pisze o sobie:

Kreatywność to dla mnie nieodłączna część każdego z nas.
Każdego, niezależnie od tego, czym zajmujemy się w życiu, czy kim uznajemy że jesteśmy.
Jej źródło jest w nas, i wypływa z doświadczania bliskości z samym sobą.
W Vedic Art chodzi nie tylko o obrazy. Chodzi o Ciebie i tę bliskość.
O życie i doświadczanie wszystkich jego kolorów. O abstrakcje.
O wszelkie możliwości, przemianę, codzienne decyzje, o radość, miłość, spokój, wrażliwość i śmiech. O odzyskanie tej części nas, dla której wszystko jest cudem, obudzenie, czy rozbudzenie naszego twórczego potencjału. Intuicji, głosu serca.

„Obrazem Boga w człowieku jest jego twórczy potencjał.”
Mary Daly

„Jest w Twoim wnętrzu Artysta, o którym nie wiesz (…)
Powiedz szybko ‘tak’, jeśli wiesz, jeśli wiedziałeś o nim już przed początkiem wszechświata.”
Dżalal ud-Din Rumi

„Dlaczego każdy z nas powinien korzystać ze swojej mocy twórczej?
Ponieważ nic innego nie czyni człowieka tak hojnym, radosnym, ożywionym, śmiałym i współczującym, tak obojętnym na wojowanie oraz gromadzenie przedmiotów i pieniędzy.”
Brenda Ueland

„Nie możemy uciec od lęku. Możemy go tylko przemienić w towarzysza naszych ekscytujących przygód. Codziennie zaryzykuj jeden raz – wykonaj jedno posunięcie, nieznaczne, albo śmiałe, takie, dzięki któremu poczujesz się wspaniale.”
Susan Jeffers

Strona wykorzystuje pliki cookies własne w celu prawidłowego działania jej wszystkich funkcji oraz pliki cookies podmiotów trzecich w celu korzystania z zewnętrznych narzędzi analitycznych, marketingowych i społecznościowych. Zobacz więcej
Akceptuję
Skip to content